Każda kobieta wie, że piękne brwi o pełnym kształcie są koniecznością w wyglądzie eleganckiej pani. Regulacja brwi metodą depilacji jest cudownym sposobem na precyzyjne usunięcie niepotrzebnych włosów, psujących kształt brwi. Często trend wyglądu brwi jest narzucany przez modę, lecz nie należy zapominać, że nadają one kształt naszej twarzy. W celu utrzymania jak najlepszego kształtu potrzeba specjalisty, które zajmie się profesjonalnie regulacja brwi.

Wyróżniamy cztery rodzaje regulacji brwi, zależnie od kształtu głowy:

  • Twarz owalna – tutaj najlepszym efektem będzie łagodny kształt brwi. Można pozostawić naturalny układ brwi, ale pod warunkiem że ukształtowany jest w proporcji łagodnego łuku (pół okręgu praktycznie), a końce brwi powinny być charakterystycznie cieńsze. Pamiętać trzeba by brwi zostały wyszczotkowanie, w celu układania się w linii pół okręgu.
  • Twarz okrągła – Tutaj najlepszym stylem będą brwi w kształcie trójkąta. Nadadzą twarzy akcentu i wydłużą twarz. Okrągłe brwi nie będą stosowne, podkreślą okrągłość twarzy
  • Twarz trójkątna oraz bardzo podobna twarz w kształcie serca – należy wyeksponować tak brwi aby zmniejszyć czoło. Wyregulowane brwi powinny unosić się lekko w końcach ku górze.
  • Twarz kwadratowa – ładnie wyglądać będą na takiej buzi brwi szersze o łagodnym łuku, który od środka powieki będzie się zwężać. Brwi powinny być mocno zarysowane.
  • Twarz podłużna – najlepsze będą szerokie brwi, wygięte w łagodny łuk. Powinny być niemal proste, ale przy końcu muszą opadać ku dołowi.

Zadzwoń do swojej wizażystki!